Natječaj za upis - trener UEFA B

HNS objavljuje Natječaj za upis na nastavni program osposobljavanja za trenera nogometa UEFA B kategorije. Natječaj možete vidjeti ovdje.

Obavijest za testiranje trenera C

Obavještavamo sve trenere koji će pristupiti testiranju za formalizaciju licence Trener nogometa C da istom mogu pristupiti samo ukoliko su platili članarinu za tekuću godinu. Članarinu mogu platiti svakim radnim danom od 09,00-11,00 u prostorijama NS Kutina ili na dan testiranja u dvorani 3 VPŠ Libertas (Sportski centar Kutina).

Testiranje za trenere nogometa C

Obavještavamo sve trenere koji su išli na formalizaciju licence Trener nogometa C da će se testiranje izvršiti 07. lipnja 2016. (utorak) s početkom u 18,00 u Sportskom centru u Kutini (VPŠ Libertas - učionica br. 3). Testiranje je obavezno.

Dopuna disciplinskih mjera

Dopunu disciplinskih mjera iz Glasnika br. 11, a vezano uz nedolazak NK Strug na utakmicu možete vidjeti ovdje.

Obavijest - treneri C - formalizacija

Obavještavamo sve trenere koji su predali dokumentaciju za formalizaciju diplome Trener C da će se seminar održati u Vrbovcu 11. svibnja. Klikom na pojedini dokument možete vidjeti detalje.

Dokumenti:

  1. Obavijest - nogometni treneri - formalizacija
  2. Popis trenera koji su dostavili dokumente u NS Kutina

Obavijest trenerima C

Obavještavamo sve trenere C koji žele formalizirati svoje licence u licencu UEFA C a koji do sada to nisu učinili, da najkasnije do 11. travnja 2016. dostave u NS Kutina radnim danom od 09,00-11.00 slijedeću dokumentaciju:

  1. diplomu trener C
  2. svjedodžbu o završenoj školi
  3. presliku domovnice
  4. potvrdu iz kluba da su radili najmanje dvije godine sa nekom od momčadi (bez obzira na uzrast).

Molim sve zainteresirane da ovo shvate najozbiljnije budući da će im po isteku ovog roka prestati važiti licenca trenera C.

Sretan Uskrs

Sretan Uskrs

Stranica 15 od 22

Raspored i rezultati

   Kolo 30.  02.06.2019   17:30

Odra Sava Strmec  3 - 1
Moslavina Samobor  4 - 2
Croatia Bistra  3 - 1
Segesta Gradići  6 - 3
Karlovac 1919 Mladost P  1 - 4
Mladost Z Tondach  4 - 1
Zelina Gaj Mače  0 - 2
Dinamo OO
Vrapče  0 - 1

         

   Kolo 30.  08.06.2019  18:00

Radnik Banovac 4  - 1
Voloder Frankopan  1 - 3
Sokol L Dinamo O  4 - 2
Topusko Pešćenica  3 - 1
Sloga Libertas  0 - 2
Moslavac Lekenik  6 - 2
Metalac Vatrogasac  3 - 4
TŠK 1932 BSK  6 - 0

         

Kolo 26     02.06.2019   18:00

Strug Sunjski 3 - 4
Croatia Sokol  3 - 6
Una _ Mladost Češko Selo  2 - 2
Hajduk Podovi  
Slavonac Metalac 2 - 5
Zeleni Brijeg Mladost R 0 - 3
Lokomotiva Jrelengrad 0 - 3

      
  

 Kolo 22  08./09.06.2019 18:00

Moslavina DG Sloga P  2 - 1
Dinamo J Garić  4 - 5
Dinamo KT Matija Gubec  1 - 1
Naftaplin Strijelac  8 - 1
Ekonomik Šartovac  1 - 3

 

 

     
 Kolo  20  
Lokomotiva Vatrogasac  17 - 1

 

Kolo 22    09.06.2019   
 

Lokomotiva Mladost R 5 - 2
Metalac Garić 7 - 3
Moslavina Šartovac 5 - 1
Jelengrad Sokol 0 - 15
Dinamo O Voloder 1 - 3
     
 Kolo 19  
Lokomotiva Jelengrad 16.06 18:00
     

 

Kolo 22   08.06.2019

Šartovac Dinamo O 4 - 2
Lokomotiva Sokol L 5 - 0
Metalac Voloder 4 - 9
Moslavina Mladost GG 5 - 1
Vatrogasac Moslavac  3 - 5
     
 Kolo  20  
Moslavina  Sokol L 15 - 0
 Lokomotiva  Mladost R  1 - 7
 Kolo  21  
Voloder Moslavina 0 - 12
Sokol Metalac 10 - 0

 

Kolo 16.  03.06.2019  18:00

Slavonac Branitelj  3 - 2
Mladost r Lokomotiva  5 - 1
Dinamo O Voloder  2 - 2
     

 

 REZULTATE UTAKMICAPOGLEDAJTE POD NJIHOVIM  LIGAMA