Obavijest trenerima

Obavještavamo sve trenere na području NS Kutina da je Zbor nogometnih trenera NS Kutina organizirao seminar za nogometne trenere koji se sastoji od četiri predavanja (dva teoretska i dva praktična) koje će voditi Ratko Ninković. Prvo predavanje je 27. veljače (ponedjeljak) s početkom u 18,00 u Sportskom centru Kutina (učionica br. 3 - VPŠ Libertas (na katu)). Seminar je za sve polaznike besplatan ali i obavezan budući da će samo polaznici seminara moći dobiti licencu za vođenje momčadi na području NS Kutina.

Glasnik br. 1

Obavještavamo Vas da je objavljen Glasnik br. 1 u kome se nalaze rasporedi proljetnog dijela prvenstva za seniore i veterane, raspored Kup utakmica kao i niz korisnih informacija vezanih uz natjecanja.

Čestitka

Čestitka 2017 2

Božićni domjenak ZNS NS Kutina

Zbor nogometnih sudaca NS Kutina su u petak 16. prosinca u Pučkom domu u Radićevoj ulici organizirali tradicionalni božićni domjenak. Tom prigodom su podijelili članovima zbora nove trenirke koje su nabavili u suradnji s NS Kutina.

Suci domjenak resize

Poziv za zvanje sudac-pripravnik

Zbor nogometnih sudaca NS Kutina tijekom studenoga organizirat će Tečaj za zvanje nogometni sudac-pripravnik. Svi zainteresirani se mogu javiti predsjedniku ZNS NS Kutina Ivanu Valešiću (mob. 099/6903-344) ili tajniku ZNS NS Kutina Zlatku Pavličiću (mob. 091/7642-764). Tekst poziva možete vidjeti ovdje.

Izborna skupštine ZNT NS Kutina

Izborna skupština Zbora nogometnih trenera NS Kutina održat će se 18. listopada 2016. (utorak) u restoranu "Kod Mate" (Dom umirovljenika) s početkom u 18,00. Svi zainteresirani za mjesto predsjednika ZNT NS Kutina moraju imati ispunjenu kandidacijsku listu s 10 potpisa potpore kandidaturi (potpisati mogu samo oni treneri koji su platili članarinu za 2016. godinu - jedan trener može dati potporu za više kandidata no glasovati može samo za jednog). Kandidacijska lista se nalazi ovdje.

Formalizacija A, B i C licenci

Obavještavamo sve trenere koji su dostavili potrebnu dokumentaciju za formalizaciju A, B i C licenci da će se ista održati u četvrtak 27. listopada 2016. godine u prostorijama Sportskog saveza grada Zagreba (Savska cesta 137) s početkom u 17,00 kada će se izvršiti prijava trenera. Sam seminar će trajati od 17,30 - 20,00. Oni treneri koji nisu još dostavili potrebnu dokumentaciju mogu još uvijek dostaviti istu u prostorije NS Kutina.

Stranica 13 od 22

Raspored i rezultati

   Kolo 30.  02.06.2019   17:30

Odra Sava Strmec  3 - 1
Moslavina Samobor  4 - 2
Croatia Bistra  3 - 1
Segesta Gradići  6 - 3
Karlovac 1919 Mladost P  1 - 4
Mladost Z Tondach  4 - 1
Zelina Gaj Mače  0 - 2
Dinamo OO
Vrapče  0 - 1

         

   Kolo 30.  08.06.2019  18:00

Radnik Banovac 4  - 1
Voloder Frankopan  1 - 3
Sokol L Dinamo O  4 - 2
Topusko Pešćenica  3 - 1
Sloga Libertas  0 - 2
Moslavac Lekenik  6 - 2
Metalac Vatrogasac  3 - 4
TŠK 1932 BSK  6 - 0

         

Kolo 26     02.06.2019   18:00

Strug Sunjski 3 - 4
Croatia Sokol  3 - 6
Una _ Mladost Češko Selo  2 - 2
Hajduk Podovi  
Slavonac Metalac 2 - 5
Zeleni Brijeg Mladost R 0 - 3
Lokomotiva Jrelengrad 0 - 3

      
  

 Kolo 22  08./09.06.2019 18:00

Moslavina DG Sloga P  2 - 1
Dinamo J Garić  4 - 5
Dinamo KT Matija Gubec  1 - 1
Naftaplin Strijelac  8 - 1
Ekonomik Šartovac  1 - 3

 

 

     
 Kolo  20  
Lokomotiva Vatrogasac  17 - 1

 

Kolo 22    09.06.2019   
 

Lokomotiva Mladost R 5 - 2
Metalac Garić 7 - 3
Moslavina Šartovac 5 - 1
Jelengrad Sokol 0 - 15
Dinamo O Voloder 1 - 3
     
 Kolo 19  
Lokomotiva Jelengrad 16.06 18:00
     

 

Kolo 22   08.06.2019

Šartovac Dinamo O 4 - 2
Lokomotiva Sokol L 5 - 0
Metalac Voloder 4 - 9
Moslavina Mladost GG 5 - 1
Vatrogasac Moslavac  3 - 5
     
 Kolo  20  
Moslavina  Sokol L 15 - 0
 Lokomotiva  Mladost R  1 - 7
 Kolo  21  
Voloder Moslavina 0 - 12
Sokol Metalac 10 - 0

 

Kolo 16.  03.06.2019  18:00

Slavonac Branitelj  3 - 2
Mladost r Lokomotiva  5 - 1
Dinamo O Voloder  2 - 2
     

 

 REZULTATE UTAKMICAPOGLEDAJTE POD NJIHOVIM  LIGAMA