Novi Statut

U kategoriji "DOKUMENTI" možete naći ogledni primjerak Statuta za klubove koji je usklađen s novim Zakonom o sportu. Podsjećamo sve klubove da su do 30. rujna ove godine dužni uskladiti postojeće Statute s novim Zakonom, tako da vjerujemo da će ovaj obrazac pomoći svima da svoje obveze riješe na pravi način,

Čestitka

 

Image00001

Promjene termina odigravanja utakmica

Obavještavamo Vas da će se utakmica 12. kola Dinamo (KT) - Selište igrati u nedjelju (16. sudenoga) u 14,00 na Gradskom stadionu na terenu s umjetnom travom.

Utakmica 13. kola Matija Gubec - Dinamo (KT)igra se 23. studenoga (nedjelja) s početkom u 13,30.

 

Minuta šutnje - Marijo Gospočić

Poštovani sportaši,

povodom iznenadne smrti Marija Gospočića, dopredsjednika NS Kutina, sve utakmice 4. kola 3. ŽNL počet će minutom šutnje.

In memoriam - Marijo Gospočić

zsu-gospocic-v  Danas 15. rujna 2014. godine u 48. godini života iznenada je preminuo istaknuti sportski djelatnik Marijo Gospočić predsjednik NK Moslavac, dopredsjednik NS Kutina, član Izvršnog odbora Nogometnog saveza sisačko moslavačke županije i tajnik ZŠU Grada Popovače.  Komemoracija Mariju Gospočiću održat će se 16. rujna 2014. u Domu kulture Popovača s početkom u 13,30 sati , a posljednji ispraćaj biti će na Mjesnom groblju u Popovači istog dana u 15,30 sati.

Sustav natjecanja 2014./2015.

Sve o sustavu natjecanja za sezonu 2014./2015. u NSSMŽ možete vidjeti ovdje.

Promjene termina utakmica 17. i 18. svibnja

Zbog vode na igralištu mijenjaju se termini slijedećih utakmica:

  • 2. ŽNL: Matija Gubec - Sokol - 30. svibnja 2014. u 18,00
  • 3. ŽNL: Dinamo (KT) - Garić - 18. svibnja 2014. u 17,00 (umjetna trava)
  • Veterani: Mladost (R) - Sokol - odgođeno
  • Limači: Mladost (R) - Moslavina1 - odgođeno

Stranica 9 od 12

Raspored i rezultati

   Kolo 9.  21.10.2017  15:30

 BSK  Moslavac  1 - 1
 Topusko  Šartovac 10 - 0
 Lekenik  Voloder  1 - 1
 Banovac  TŠK 1932  3 - 1
 Metalac  Vatrogasac  1 - 2
 Frankopan  Libertas  1 - 1
 Sokol L  Sokol  3 - 0
 Moslavina  Sloga  5 - 0

        

  Kolo 9.  22.10.2017  15:30

Una-Mladost Slavonac  2 - 0
Podovi Radnik  2 - 2
Jelengrad Dinamo O  1 - 4
Pešćenica Zrinski  0 - 0
Zeleni Brijeg Lokomotiva  3 - 1
Sunjski Hajduk  0 - 1
Croatia Metalac  2 - 0

        
 

   Kolo 8.  22.10.2017  15:30

Dinamo J Naftaplin 1 - 3
Ekonomik Sloga P  3 - 0
Mladost R Mladost GG  7 - 3
Matija Gubec Dinamo KT 6 - 1
Garić Moslavina DG  0 - 1

    

 

Kolo 9.      21.10.2017  15:30

Moslavina Mladost GG 11 - 1
Jelengrad Šartovac  5 - 2
Moslavac Voloder  12 - 0
Vatrogasac Mladost R  7 - 3
Sokol L Lokomotiva  5 - 2
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Kolo 9.        22.10.2017

Mladost GG Jelengrad   5 - 2
Garić Šartovac  3 - 5
Moslavina Voloder  7 - 0
Dinamo O Mladost R  0 - 6
Metalac Vatrogasac

 5 - 3

     

      

Kolo 9.   21./22.10.2017

Mladost GG Vatrogasac  7 - 2
Moslavac Šartovac 3 - 0
Moslavina Voloder  3 - 1
Dinamo O Mladost R 3 - 8
Sokol L Lokomotiva 3 - 0
     
     

         

Kolo 9.    23.10.2017  15:30  sati

 Voloder Slavonac  - 
Sokol L Mladost R  
Milka Trnina Vatrogasac  
Branitelj Dinamo O  
Moslavina Lokomotiva 18:00