Obavijest - treneri C - formalizacija

Obavještavamo sve trenere koji su predali dokumentaciju za formalizaciju diplome Trener C da će se seminar održati u Vrbovcu 11. svibnja. Klikom na pojedini dokument možete vidjeti detalje.

Dokumenti:

  1. Obavijest - nogometni treneri - formalizacija
  2. Popis trenera koji su dostavili dokumente u NS Kutina

Obavijest trenerima C

Obavještavamo sve trenere C koji žele formalizirati svoje licence u licencu UEFA C a koji do sada to nisu učinili, da najkasnije do 11. travnja 2016. dostave u NS Kutina radnim danom od 09,00-11.00 slijedeću dokumentaciju:

  1. diplomu trener C
  2. svjedodžbu o završenoj školi
  3. presliku domovnice
  4. potvrdu iz kluba da su radili najmanje dvije godine sa nekom od momčadi (bez obzira na uzrast).

Molim sve zainteresirane da ovo shvate najozbiljnije budući da će im po isteku ovog roka prestati važiti licenca trenera C.

Sretan Uskrs

Sretan Uskrs

Raspored 1. kola Kupa

Raspored 1. kola Kupa Hrvatske za sezonu 2016./2017.:

  1. Dinamo KT - Brinjani - 13.03.2016. u 15,30
  2. Matija Gubec - Lokomotiva - ne igra se
  3. Vatrogasac - Metalac - 13.03.2016. u 15,00 (umjetna trava)
  4. Strijelac - Selište - 13.03.2016. u 15,30
  5. Dinamo (J) - Garić - 13.03.2016. u 11,00 (umjetna trava)
  6. Moslavina DG - Šartovac - ne igra se
  7. Jelengrad - Dinamo (O) - 23.03.2016. u 15,30
  8. Naftaplin - Ekonomik - 13.03.2016. u 15,30
  9. Sloga (P) - Mladost (R) - 13.03.2016. u 15,30

Čestitka

Čestitka 2016

32. malonogometni turnir

ŠC Kutina i ove godine organizira 32. malonogometni turnir. Plakat možete vidjeti ovdje.

Obavijest trenerima

Dana 20.11.2015. godine od 17,00 do 19,00 sati u Vrbovcu (Hotel Bunčić) provest će se formalizacija edukacije na razini C. Sve pojedine dokumente vezane uz formalizaciju možete vidjeti klikom na pojedini dokument:

Stranica 7 od 14

Raspored i rezultati

   Kolo 13.  18.11.2017  13,30

Lekenik Moslavac 0 - 1
Banovac Topusko  1 - 4
Metalac BSK  1 - 2
Frankopan Šartovac  0 - 0
Sokol L Voloder  2 - 1
Moslavina TŠK-1932  8 - 1
Sloga Vatrogasac 1 - 3
Sokol Libertas 0 - 5

         

  Kolo 13.  19.11.2017  13:30

Jelengrad Radnik  1 -  2
Pešćenica Una-Mladost  3 - 1
Zeleni Brijeg Podovi  0 - 4
Sunjski Slavonac  1 - 3
Croatia Dinamo O  1 - 1
Metalac Zrinski  5 - 0
Hajduk Lokomotiva  5 - 1

        
  

   Tablica - jesen
1    Mladost (R)    24    +50
2    Matija Gubec    22    +20
3    Naftaplin    22    +17
4    Moslavina (DG)    14    -2
5    Dinamo (J)    13    -10
6    Mladost (GG)    11    +6
7    Ekonomik    11    -5
8    Sloga (P)    6    -26
9    Garić    2    -27
10    Dinamo (KT) (-1) 1    -23 
Neodigrane utakmice:

2.kolo 19.11  
Sokol L Voloder  11 : 0
 
 
 
 
 
 
 
 
 

      

1 Moslavina 30  +96
2 Voloder 27  +69
3 Metalac 24  +36
4 Lokomotiva 18  +17
5 Mladost (GG) 16  +3
6 Vatrogasac 15  +2
7 Šartovac 12  -39
8 Mladost (R) 11  +2
9 Jelengrad 7  -36
10 Dinamo (O) 3  -50
11 Garić 0  -100 
1 Voloder 27 +48
2 Moslavina 25 +35
3 Moslavac 21 +17
4 Mladost (GG) 19 +7
5 Sokol (L) 18 +2
6 Metalac 12 +2
7 Lokomotiva 12 -8
8 Mladost (R) 12 -11
9 Šartovac 7 -21
10 Dinamo (O) 5 -26
11 Vatrogasac 2 -45 

1 Sokol (L) 30 +30
2 Moslavina 25 +50
3 Voloder 21 +12
4 Branitelj 18 +11
5 Dinamo (O) 18 +4
6 Vatrogasac  14 +8
7 Stari Grad 13 -10
8 Milka Trnina 7 -17
9 Slavonac (-1) 6 -17
10 Mladost (R) 6 -31
11 Lokomotiva 3 -40