Promjene termina utakmica 1. kola

Promjenjeni su termini slijedećih utakmica:

Liga veterana:

1. kolo - Slavonac-Voloder - igra se u petak 21.08. u 17,00

1. kolo - Dinamo-Vatrogasac - igra se 24.08. u 18,00 u Husainu (zamjena domaćinstva).

 

Rasporedi i adresari

U kategoriji DOKUMENTI možete vidjeti korigirane rasporede svih liga koje vodi NS Kutina u sezoni 2015./2016. kao i korigirane adresare 2. ŽNL, 3. ŽNL i Liga mladeži.

Raspored 2. ŽNL

Raspored 2. ŽNL možete vidjeti ovdje.

Raspored liga mladeži

Raspored Lige juniora, Lige pionira i Lige limača možete vidjeti klikom na pojedinu ligu.

Raspored 3. ŽNL i Lige veterana

Raspored 3. ŽNL i Lige veterana za jesenski dio sezone 2015./2016. možete vidjeti klikom na pojedinu ligu. Raspored liga mladeži bit će naknadno objavljeni. Bergerovi brojevi za lige mladeži kao i sustav natjecanja za mladež možete vidjeti ovdje.

Kvalifikacije za popunu 2. ŽNL

Kvalifikacije za popunu 2. ŽNL odigrat će se po slijedećem rasporedu:

28. lipnja 2015. (nedjelja) u 18,00:  Jelengrad - Una Mladost

01. srpnja 2015. (srijeda) u 18,00:  Zeleni Brijeg - Jelengrad

05. srpnja 2015. (nedjelja) u 18,00: Una Mladost - Zeleni Brijeg.

Stranica 7 od 12

Raspored i rezultati

   Kolo 9.  21.10.2017  15:30

 BSK  Moslavac  1 - 1
 Topusko  Šartovac 10 - 0
 Lekenik  Voloder  1 - 1
 Banovac  TŠK 1932  3 - 1
 Metalac  Vatrogasac  1 - 2
 Frankopan  Libertas  1 - 1
 Sokol L  Sokol  3 - 0
 Moslavina  Sloga  5 - 0

        

  Kolo 9.  22.10.2017  15:30

Una-Mladost Slavonac  2 - 0
Podovi Radnik  2 - 2
Jelengrad Dinamo O  1 - 4
Pešćenica Zrinski  0 - 0
Zeleni Brijeg Lokomotiva  3 - 1
Sunjski Hajduk  0 - 1
Croatia Metalac  2 - 0

        
 

   Kolo 8.  22.10.2017  15:30

Dinamo J Naftaplin 1 - 3
Ekonomik Sloga P  3 - 0
Mladost R Mladost GG  7 - 3
Matija Gubec Dinamo KT 6 - 1
Garić Moslavina DG  0 - 1

    

 

Kolo 9.      21.10.2017  15:30

Moslavina Mladost GG 11 - 1
Jelengrad Šartovac  5 - 2
Moslavac Voloder  12 - 0
Vatrogasac Mladost R  7 - 3
Sokol L Lokomotiva  5 - 2
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Kolo 9.        22.10.2017

Mladost GG Jelengrad   5 - 2
Garić Šartovac  3 - 5
Moslavina Voloder  7 - 0
Dinamo O Mladost R  0 - 6
Metalac Vatrogasac

 5 - 3

     

      

Kolo 9.   21./22.10.2017

Mladost GG Vatrogasac  7 - 2
Moslavac Šartovac 3 - 0
Moslavina Voloder  3 - 1
Dinamo O Mladost R 3 - 8
Sokol L Lokomotiva 3 - 0
     
     

         

Kolo 9.    23.10.2017  15:30  sati

 Voloder Slavonac  - 
Sokol L Mladost R  
Milka Trnina Vatrogasac  
Branitelj Dinamo O  
Moslavina Lokomotiva 18:00