Delegiranje 3. kolo Kupa

Delegiranje 3. kola Kupa možete vidjeti ovdje.

Izvlačenje 3. kola Kup-a

Parovi 3. kola Kup-a:

  • Ekonomik - Metalac
  • Šartovac - Brinjani
  • Strijelac - Lokomotiva
  • Mladost R - Moslavina DG
  • Jelengrad slobodan.

Utakmice se igraju 12. rujna 2018. (srijeda) s početkom u 17,00 izuzev utakmice Ekonomik - Metalac koja će se igrati u 19,00 na stadionu NK Moslavca u Popovači.

Uvjerenja o osposobljavanju - trener C

Obavještavaju se svi polaznici programa osposobljavanja za voditelja nogometa C kategorije koji su bili na formalizaciji licence da uvjerenja mogu podići u prostorijama NS Kutina u petak 20. srpnja 2018. u vremenu od 10,00 do 11,00. Za sve dodatne informacije obratite se predsjedniku ZNT NS Kutina gospodinu Vladimiru Balgaču ( mob. 099/655-1160 ili na e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. ).

Trofej Dinamo

U Kutini će se od 18. do 25. lipnja 2018. godine održati noćni malonogometni turnir "Trofej Dinamo". Nagradni fond je 15.000,00 kn a rok prijave momčadi je do 15. lipnja. Kotizacija iznosi 800,00 kn. Plakat za ovaj turnir možete vidjeti ovdje.

IN MEMORIAM - MILJENKO ŠIPIĆ

Miljenko Šipić

Obavještavamo sve nogometne prijatelje da nas je napustio Miljenko Šipić, dugogodišnji član NK Sokol i bivši član IO NS Kutina. Sprovod dragog Miljenka bit će u petak 08. lipnja u 18,00 u Ludini.

Stranica 6 od 23

Raspored i rezultati

   Kolo 5.  14./15.09.2019 16:30

Straža Karlovac 1919  2 - 6
Lukavec Segesta  0 -0
Moslavina Tondach  3 - 2
Zagreb Sloga  0 - 0
Odra Trešnjevka  2 - 3
Sava Zelina  1 - 2
Croatia Mladost  0 - 1
Gradići Dinamo  0 - 0

         

   Kolo 4.  14./15.09.2019  17:00

Radnik Lekenik 0 - 4
BSK Dinamo O 1 - 5
Metalac Moslavac 5 - 1
Topusko Banovac 3 - 0
Hajduk Frankopan 5 - 4
Sokol L Voloder 6 - 3
Vatrogasac TŠK 1932 4 - 1
Mladost R Libertas 1 - 5

         

Kolo 3     15.09.2019   17:00

Zeleni Brijeg Pešćenica 1 - 1
Sokol Una_Mladost  3 - 1
Češko Selo Lokomotiva  0 - 1
Slavonac Jelengrad  4 - 1
Sunjski Strug  4 - 1
Sloga H Jasenovac  3 - 0
Croatia Metalac  3 - 6

      
  

 Kolo 3.  15.09.2019 17:00

Šartovac Matija Gubec 1 - 2 
Moslavina DG Garić  3 - 4
Dinamo J Naftaplin  0 - 4
Mladost GG Sloga P  3 - 7
Strijelac Dinamo KT  5 - 4
     

 

 Kolo 3.    14.09.2019 

Sloga Mladost GG odg
Lokomotiva Voloder  5 - 0
 Sokol L  Moslavac  0 - 1
Odgođene utakm.  
Sokol L Voloder  08.10. 16:00
Lokomotiva Sloga 08.10.  16:00

 

Kolo 3   15.09.2019   
 

Sokol L Dinamo O 8 - 0
Šartovac Voloder  3 - 4
Mladost R Garić 3 - 2
Vatrogasac Lokomotiva 2 - 3
Mladost GG Jelengrad 8 - 0
     
Odgođene  utakm.  
 Mladost GG  Sokol L 08.10. 11:30
 Mladost R  Jelengrad 08.10. 11:00

 

Kolo 3   14.09.2019

Šartovac Voloder 1 - 4
Mladost R Moslavina 2 - 7
Vatrogasac Lokomotiva 1 - 13
Mladost GG Sokol L 8 - 0
Moslavac Dinamo O 15.09. 10:00
     
 Odgođene  utakmice  1. kolo
 Šartovac  Moslavina 17.09. 18:00
     

 

Kolo 3.  13.09.2019  17:00

Tomislav Mladost R  17:00
Branitelj Dinamo O  18:00
Moslavina Sokol L  20:00
Vatrogasac Lokomotiva  16.09 17:00
Slavonac Voloder  16.09 17:00

 

 REZULTATE UTAKMICAPOGLEDAJTE POD NJIHOVIM  LIGAMA