Obavijest trenerima

Obavještavamo trenere da će se drugo predavanje održati 06.03.2017. (ponedjeljak) s početkom u 20,00 u VPŠ Libertas (Sportski centar). Također obavještavamo trenere da na našoj web stranici u kategoriji DOKUMETNI možete naći "Plan i pragram rada škole nogometa NK HAŠK" o čemu je bilo riječi na prvom predavanju.

Obavijest klubovima - mladež

Obavještavamo sve klubove koji imaju selekcije mladeži u ligama koje vodi NS Kutina da su napravljene propozicije natjecanja koje možete vidjeti na našoj stranici u kategoriji DOKUMENTI.

Obavijest trenerima

Obavještavamo sve trenere na području NS Kutina da je Zbor nogometnih trenera NS Kutina organizirao seminar za nogometne trenere koji se sastoji od četiri predavanja (dva teoretska i dva praktična) koje će voditi Ratko Ninković. Prvo predavanje je 27. veljače (ponedjeljak) s početkom u 18,00 u Sportskom centru Kutina (učionica br. 3 - VPŠ Libertas (na katu)). Seminar je za sve polaznike besplatan ali i obavezan budući da će samo polaznici seminara moći dobiti licencu za vođenje momčadi na području NS Kutina.

Glasnik br. 1

Obavještavamo Vas da je objavljen Glasnik br. 1 u kome se nalaze rasporedi proljetnog dijela prvenstva za seniore i veterane, raspored Kup utakmica kao i niz korisnih informacija vezanih uz natjecanja.

Čestitka

Čestitka 2017 2

Božićni domjenak ZNS NS Kutina

Zbor nogometnih sudaca NS Kutina su u petak 16. prosinca u Pučkom domu u Radićevoj ulici organizirali tradicionalni božićni domjenak. Tom prigodom su podijelili članovima zbora nove trenirke koje su nabavili u suradnji s NS Kutina.

Suci domjenak resize

Poziv za zvanje sudac-pripravnik

Zbor nogometnih sudaca NS Kutina tijekom studenoga organizirat će Tečaj za zvanje nogometni sudac-pripravnik. Svi zainteresirani se mogu javiti predsjedniku ZNS NS Kutina Ivanu Valešiću (mob. 099/6903-344) ili tajniku ZNS NS Kutina Zlatku Pavličiću (mob. 091/7642-764). Tekst poziva možete vidjeti ovdje.

Stranica 3 od 12

Raspored i rezultati

   Kolo 9.  21.10.2017  15:30

 BSK  Moslavac  1 - 1
 Topusko  Šartovac 10 - 0
 Lekenik  Voloder  1 - 1
 Banovac  TŠK 1932  3 - 1
 Metalac  Vatrogasac  1 - 2
 Frankopan  Libertas  1 - 1
 Sokol L  Sokol  3 - 0
 Moslavina  Sloga  5 - 0

        

  Kolo 9.  22.10.2017  15:30

Una-Mladost Slavonac  2 - 0
Podovi Radnik  2 - 2
Jelengrad Dinamo O  1 - 4
Pešćenica Zrinski  0 - 0
Zeleni Brijeg Lokomotiva  3 - 1
Sunjski Hajduk  0 - 1
Croatia Metalac  2 - 0

        
 

   Kolo 8.  22.10.2017  15:30

Dinamo J Naftaplin 1 - 3
Ekonomik Sloga P  3 - 0
Mladost R Mladost GG  7 - 3
Matija Gubec Dinamo KT 6 - 1
Garić Moslavina DG  0 - 1

    

 

Kolo 9.      21.10.2017  15:30

Moslavina Mladost GG 11 - 1
Jelengrad Šartovac  5 - 2
Moslavac Voloder  12 - 0
Vatrogasac Mladost R  7 - 3
Sokol L Lokomotiva  5 - 2
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Kolo 9.        22.10.2017

Mladost GG Jelengrad   5 - 2
Garić Šartovac  3 - 5
Moslavina Voloder  7 - 0
Dinamo O Mladost R  0 - 6
Metalac Vatrogasac

 5 - 3

     

      

Kolo 9.   21./22.10.2017

Mladost GG Vatrogasac  7 - 2
Moslavac Šartovac 3 - 0
Moslavina Voloder  3 - 1
Dinamo O Mladost R 3 - 8
Sokol L Lokomotiva 3 - 0
     
     

         

Kolo 9.    23.10.2017  15:30  sati

 Voloder Slavonac  - 
Sokol L Mladost R  
Milka Trnina Vatrogasac  
Branitelj Dinamo O  
Moslavina Lokomotiva 18:00