Promjene termina odigravanja utakmica

Obavještavamo Vas da će se utakmica 12. kola Dinamo (KT) - Selište igrati u nedjelju (16. sudenoga) u 14,00 na Gradskom stadionu na terenu s umjetnom travom.

Utakmica 13. kola Matija Gubec - Dinamo (KT)igra se 23. studenoga (nedjelja) s početkom u 13,30.

 

Minuta šutnje - Marijo Gospočić

Poštovani sportaši,

povodom iznenadne smrti Marija Gospočića, dopredsjednika NS Kutina, sve utakmice 4. kola 3. ŽNL počet će minutom šutnje.

In memoriam - Marijo Gospočić

zsu-gospocic-v  Danas 15. rujna 2014. godine u 48. godini života iznenada je preminuo istaknuti sportski djelatnik Marijo Gospočić predsjednik NK Moslavac, dopredsjednik NS Kutina, član Izvršnog odbora Nogometnog saveza sisačko moslavačke županije i tajnik ZŠU Grada Popovače.  Komemoracija Mariju Gospočiću održat će se 16. rujna 2014. u Domu kulture Popovača s početkom u 13,30 sati , a posljednji ispraćaj biti će na Mjesnom groblju u Popovači istog dana u 15,30 sati.

Sustav natjecanja 2014./2015.

Sve o sustavu natjecanja za sezonu 2014./2015. u NSSMŽ možete vidjeti ovdje.

Promjene termina utakmica 17. i 18. svibnja

Zbog vode na igralištu mijenjaju se termini slijedećih utakmica:

  • 2. ŽNL: Matija Gubec - Sokol - 30. svibnja 2014. u 18,00
  • 3. ŽNL: Dinamo (KT) - Garić - 18. svibnja 2014. u 17,00 (umjetna trava)
  • Veterani: Mladost (R) - Sokol - odgođeno
  • Limači: Mladost (R) - Moslavina1 - odgođeno

Promjena termina utakmice

Zbog vrlo loših uvjeta na terenu NK Dinamo (KT), utakmica 12. kola 3. ŽNL NK Dinamo - NK Selište odigrat će se na gradskom stadionu (umjetna trava) u nedjelju 04. svibnja s početkom u 16,00.

Tečaj za suce

Prijave za tečaj za nogometne suce su do 09. travnja 2014. Prijave se mogu izvršiti kod tajnika ZNS NS Kutina gosp. Josipa Krnjića na tel. 091 509 6896 ili kod dopredsjednika ZNS NS Kutina gosp. Ivana Valešića na tel. 099 690 3344 ili 044 682 626.

 

Stranica 19 od 22

Raspored i rezultati

   Kolo 30.  02.06.2019   17:30

Odra Sava Strmec  3 - 1
Moslavina Samobor  4 - 2
Croatia Bistra  3 - 1
Segesta Gradići  6 - 3
Karlovac 1919 Mladost P  1 - 4
Mladost Z Tondach  4 - 1
Zelina Gaj Mače  0 - 2
Dinamo OO
Vrapče  0 - 1

         

   Kolo 30.  08.06.2019  18:00

Radnik Banovac 4  - 1
Voloder Frankopan  1 - 3
Sokol L Dinamo O  4 - 2
Topusko Pešćenica  3 - 1
Sloga Libertas  0 - 2
Moslavac Lekenik  6 - 2
Metalac Vatrogasac  3 - 4
TŠK 1932 BSK  6 - 0

         

Kolo 26     02.06.2019   18:00

Strug Sunjski 3 - 4
Croatia Sokol  3 - 6
Una _ Mladost Češko Selo  2 - 2
Hajduk Podovi  
Slavonac Metalac 2 - 5
Zeleni Brijeg Mladost R 0 - 3
Lokomotiva Jrelengrad 0 - 3

      
  

 Kolo 22  08./09.06.2019 18:00

Moslavina DG Sloga P  2 - 1
Dinamo J Garić  4 - 5
Dinamo KT Matija Gubec  1 - 1
Naftaplin Strijelac  8 - 1
Ekonomik Šartovac  1 - 3

 

 

     
 Kolo  20  
Lokomotiva Vatrogasac  17 - 1

 

Kolo 22    09.06.2019   
 

Lokomotiva Mladost R 5 - 2
Metalac Garić 7 - 3
Moslavina Šartovac 5 - 1
Jelengrad Sokol 0 - 15
Dinamo O Voloder 1 - 3
     
 Kolo 19  
Lokomotiva Jelengrad 16.06 18:00
     

 

Kolo 22   08.06.2019

Šartovac Dinamo O 4 - 2
Lokomotiva Sokol L 5 - 0
Metalac Voloder 4 - 9
Moslavina Mladost GG 5 - 1
Vatrogasac Moslavac  3 - 5
     
 Kolo  20  
Moslavina  Sokol L 15 - 0
 Lokomotiva  Mladost R  1 - 7
 Kolo  21  
Voloder Moslavina 0 - 12
Sokol Metalac 10 - 0

 

Kolo 16.  03.06.2019  18:00

Slavonac Branitelj  3 - 2
Mladost r Lokomotiva  5 - 1
Dinamo O Voloder  2 - 2
     

 

 REZULTATE UTAKMICAPOGLEDAJTE POD NJIHOVIM  LIGAMA