Raspored 1. kola Kupa

Raspored 1. kola Kupa Hrvatske za sezonu 2016./2017.:

  1. Dinamo KT - Brinjani - 13.03.2016. u 15,30
  2. Matija Gubec - Lokomotiva - ne igra se
  3. Vatrogasac - Metalac - 13.03.2016. u 15,00 (umjetna trava)
  4. Strijelac - Selište - 13.03.2016. u 15,30
  5. Dinamo (J) - Garić - 13.03.2016. u 11,00 (umjetna trava)
  6. Moslavina DG - Šartovac - ne igra se
  7. Jelengrad - Dinamo (O) - 23.03.2016. u 15,30
  8. Naftaplin - Ekonomik - 13.03.2016. u 15,30
  9. Sloga (P) - Mladost (R) - 13.03.2016. u 15,30

Čestitka

Čestitka 2016

32. malonogometni turnir

ŠC Kutina i ove godine organizira 32. malonogometni turnir. Plakat možete vidjeti ovdje.

Obavijest trenerima

Dana 20.11.2015. godine od 17,00 do 19,00 sati u Vrbovcu (Hotel Bunčić) provest će se formalizacija edukacije na razini C. Sve pojedine dokumente vezane uz formalizaciju možete vidjeti klikom na pojedini dokument:

Poziv za suce-pripravnike

Poziv za suce-pripravnike možete vidjeti ovdje.

Promjene termina utakmica 1. kola

Promjenjeni su termini slijedećih utakmica:

Liga veterana:

1. kolo - Slavonac-Voloder - igra se u petak 21.08. u 17,00

1. kolo - Dinamo-Vatrogasac - igra se 24.08. u 18,00 u Husainu (zamjena domaćinstva).

 

Stranica 16 od 22

Raspored i rezultati

   Kolo 30.  02.06.2019   17:30

Odra Sava Strmec  3 - 1
Moslavina Samobor  4 - 2
Croatia Bistra  3 - 1
Segesta Gradići  6 - 3
Karlovac 1919 Mladost P  1 - 4
Mladost Z Tondach  4 - 1
Zelina Gaj Mače  0 - 2
Dinamo OO
Vrapče  0 - 1

         

   Kolo 30.  08.06.2019  18:00

Radnik Banovac 4  - 1
Voloder Frankopan  1 - 3
Sokol L Dinamo O  4 - 2
Topusko Pešćenica  3 - 1
Sloga Libertas  0 - 2
Moslavac Lekenik  6 - 2
Metalac Vatrogasac  3 - 4
TŠK 1932 BSK  6 - 0

         

Kolo 26     02.06.2019   18:00

Strug Sunjski 3 - 4
Croatia Sokol  3 - 6
Una _ Mladost Češko Selo  2 - 2
Hajduk Podovi  
Slavonac Metalac 2 - 5
Zeleni Brijeg Mladost R 0 - 3
Lokomotiva Jrelengrad 0 - 3

      
  

 Kolo 22  08./09.06.2019 18:00

Moslavina DG Sloga P  2 - 1
Dinamo J Garić  4 - 5
Dinamo KT Matija Gubec  1 - 1
Naftaplin Strijelac  8 - 1
Ekonomik Šartovac  1 - 3

 

 

     
 Kolo  20  
Lokomotiva Vatrogasac  17 - 1

 

Kolo 22    09.06.2019   
 

Lokomotiva Mladost R 5 - 2
Metalac Garić 7 - 3
Moslavina Šartovac 5 - 1
Jelengrad Sokol 0 - 15
Dinamo O Voloder 1 - 3
     
 Kolo 19  
Lokomotiva Jelengrad 16.06 18:00
     

 

Kolo 22   08.06.2019

Šartovac Dinamo O 4 - 2
Lokomotiva Sokol L 5 - 0
Metalac Voloder 4 - 9
Moslavina Mladost GG 5 - 1
Vatrogasac Moslavac  3 - 5
     
 Kolo  20  
Moslavina  Sokol L 15 - 0
 Lokomotiva  Mladost R  1 - 7
 Kolo  21  
Voloder Moslavina 0 - 12
Sokol Metalac 10 - 0

 

Kolo 16.  03.06.2019  18:00

Slavonac Branitelj  3 - 2
Mladost r Lokomotiva  5 - 1
Dinamo O Voloder  2 - 2
     

 

 REZULTATE UTAKMICAPOGLEDAJTE POD NJIHOVIM  LIGAMA