Veterani: NK Šartovac - Hrvatska

Povodom 42 godine osnutka kluba, NK Šartovac organizira utakmicu veterana NK Šartovac - Hrvatska. Utakmica će se odigrati 02. lipnja 2018. s početkom u 18,00. Pozivamo sve zainteresirane da svojim prisustvom uveličaju ovaj događaj. Plakat za ovu utakmicu možete vidjeti ovdje.

Podijelite ovu vijest

PLG_ITPSOCIALBUTTONS_SUBMITPLG_ITPSOCIALBUTTONS_SUBMITPLG_ITPSOCIALBUTTONS_SUBMITPLG_ITPSOCIALBUTTONS_SUBMIT

Raspored i rezultati

  Kolo 10
19.10.2019 15:00 Zagreb Trešnjevka - Tondach  1: 0
19.10.2019 15:00 Sisak Segesta - Dinamo OO  0 : 1
19.10.2019 15:00 Karlovac Karlovac 1919 - Zagreb 1 : 0
19.10.2019 15:00 Sveti Ivan Zelina Zelina - Gradići 0 : 3
19.10.2019 15:00 Hum na Sutli Straža - Croatia  3 : 1
20.10.2019 10:00 Zabok Mladost Z - Sloga   6  :  1
20.10.2019 15:00 Odra Odra - HNŠK Moslavina  5 : 3
20.10.2019 15:00 Strmec NK Sava Strmec - Lukavec  3 : 1  
        Kolo 9
19.10.2019 15:30 Sisak Frankopan - TŠK-1932  4: 0
19.10.2019 15:30 Glina Banovac - Libertas   1 : 0  
19.10.2019 15:30 Lekenik Lekenik - Sokol (L)  4 : 0
19.10.2019 15:30 Sisak Metalac - Topusko  4 : 2
20.10.2019 15:30 Gornja Gračenica Voloder - Radnik  0 : 3
20.10.2019 15:30 Popovača ŠNK "Moslavac" - Mladost (R)  2 : 0
20.10.2019 15:30 Osekovo Dinamo (O) - Vatrogasac  0 : 3
20.10.2019 15:30 Budaševo BSK - Hajduk  2 : 1 
 Kolo 8
19.10.2019 15:30 Hrvatska Dubica Una-Mladost - Jasenovac  1 : 1
20.10.2019 15:30 Bročice Strug - Metalac    3 : 3
20.10.2019 15:30 Gornja Jelenska Jelengrad - Pešćenica  3 : 1
20.10.2019 15:30 Kutina Lokomotiva - Zeleni Brijeg   0 : 2
20.10.2019 15:30 Rajić Sokol - Croatia  4 : 1
20.10.2019 15:30 Petrinja Češko Selo - Sloga (H)  2 : 2
20.10.2019 15:30 Lipovljani Slavonac - Sunjski  2 : 3  
   Kolo 8
19.10.2019 15:30 Kutina Matija Gubec - Naftaplin  3 : 0
20.10.2019 15:30 Ilova Garić - Sloga (P)  4 : 2
20.10.2019 15:30 Donja Vlahinićka Ekonomik - Dinamo (KT)  0 : 4
20.10.2019 15:30 Šartovac Šartovac - Strijelac  6 : 1
20.10.2019 15:30 Donja Gračenica Moslavina (DG) - Dinamo (J)  4 : 2  
 
Kolo 8
19.10.2019 15:00 Gornja Gračenica Mladost (GG) - Sloga  5 : 5
19.10.2019 15:00 Kutina Lokomotiva - Voloder   0 : 3
19.10.2019 15:00 Popovača ŠNK "Moslavac" - Sokol (L) -odgođena 
  
Kolo 8
19.10.2019 15:30 Ilova Garić - Jelengrad  6:1
20.10.2019 11:00 Međurić Metalac - Voloder  2 : 4
20.10.2019 11:00 Kutina Lokomotiva - Dinamo (O)   0 : 7
20.10.2019 11:30 Husain Vatrogasac - Mladost (GG)   1 : 1
20.10.2019 12:00 Šartovac Šartovac - Sokol (L)  0 : 2 
 Kolo 8
19.10.2019 10:00 Repušnica Mladost (R) - ŠNK "Moslavac"  4 : 1
19.10.2019 11:00 Kutina Lokomotiva - Dinamo (O)  1 : 1
19.10.2019 11:00 Šartovac Šartovac - Sokol (L) 1 : 1
19.10.2019 11:30 Husain Vatrogasac - Mladost (GG)  0 : 13
19.10.2019 13:30 Kutina HNŠK Moslavina - Voloder  4 : 1 
Kolo 7.  14.10.2019
 Kolo 8
18.10.2019 15:30 Nova Subocka ŠNK "Tomislav-veterani" - Sokol (L)   10 : 1
21.10.2019 15:30 Repušnica Mladost (R) - Voloder
21.10.2019 15:30 Kutina Lokomotiva - Dinamo (O)
21.10.2019 15:30 Husain Vatrogasac - HNŠK Moslavina
21.10.2019 15:30 Lipovljani Slavonac - VNK "BRANITELJ" 
 REZULTATE UTAKMICAPOGLEDAJTE POD NJIHOVIM  LIGAMA