Obavijest za testiranje trenera C

Obavještavamo sve trenere koji će pristupiti testiranju za formalizaciju licence Trener nogometa C da istom mogu pristupiti samo ukoliko su platili članarinu za tekuću godinu. Članarinu mogu platiti svakim radnim danom od 09,00-11,00 u prostorijama NS Kutina ili na dan testiranja u dvorani 3 VPŠ Libertas (Sportski centar Kutina).

Podijelite ovu vijest

PLG_ITPSOCIALBUTTONS_SUBMITPLG_ITPSOCIALBUTTONS_SUBMITPLG_ITPSOCIALBUTTONS_SUBMITPLG_ITPSOCIALBUTTONS_SUBMIT

Raspored i rezultati

 

 

Kolo 13   09./10.112019 
09.11.2019 14:00 LUKAVEC Lukavec - Trešnjevka  0 : 0
09.11.2019 14:00 Kutina HNŠK Moslavina - Croatia  4 : 0
09.11.2019 14:00 Zagreb Zagreb - NK Sava Strmec  4 : 1
09.11.2019 14:00 Odranski Obrež Dinamo OO - Zelina  5 : 2
09.11.2019 14:00 Bedekovčina Tondach - Karlovac 1919  2 : 1
09.11.2019 14:00 Sisak Segesta - Mladost Z  3 : 3
10.11.2019 14:00 Gradići Gradići - Straža  6 : 3
10.11.2019 14:00 Novska Sloga - Odra 0 : 0
 


 

Kolo 12  09./10.11.2019
09.11.2019 13:30 Majur Radnik - Hajduk  5 : 0
09.11.2019 13:30 Velika Ludina Sokol (L) - Topusko  5 : 4 
09.11.2019 13:30 Husain Vatrogasac - Metalac   0 : 2
09.11.2019 13:30 Novska Libertas - Lekenik   2 : 1
09.11.2019 13:30 Topolovac TŠK-1932 - Dinamo (O)  2 : 1 
09.11.2019 13:30 Gornja Gračenica Voloder - ŠNK "Moslavac"  4 : 6 
09.11.2019 13:30 Sisak Frankopan - Banovac   1 : 1
10.11.2019 13:30 Repušnica Mladost (R) - BSK  3 : 1

 

 

 

 Kolo 11  09./10.11.2019
09.11.2019 17:00 Sisak Zeleni Brijeg - Slavonac  2 : 2
10.11.2019 13:30 Hrastovica Sloga (H) - Una-Mladost  0 : 4
10.11.2019 13:30 Stara Subocka Croatia - Sunjski  4 : 1
10.11.2019 13:30 Pešćenica Pešćenica - Češko Selo   4 : 0
10.11.2019 13:30 Međurić Metalac - Sokol   - : -
10.11.2019 13:30 Jasenovac Jasenovac - Lokomotiva  1 : 6
10.11.2019 13:30 Bročice Strug - Jelengrad  1 : 2
 

 

 Kolo 12  16./17.11.2019

 16.11.2019 13:30 Una-Mladost - Jelengrad

 17.11.2019 13:30 Lokomotiva - Strug

 17.11.2019 13:30 Sokol - Jasenovac

 17.11.2019 13:30 Češko Selo - Metalac

 17.11.2019 13:30 Slavonac - Pešćenica

 17.11.2019 13:30 Sunjski - Zeleni Brijeg

 17.11.2019 13:30 Sloga (H) - Croatia   

 

  Tablica - sezona 2019/2020  JESEN

1

Šartovac

10

+33

27

2

Matija Gubec

10

+20

27

3

Dinamo (KT)(-1)

10

+11

20

4

Naftaplin(-1)

10

+6

17

5

Garić

10

-2

16

6

Moslavina (DG)

10

+11

13

7

Sloga (P)

10

+6

13

8

Strijelac

10

-22

11

9

Ekonomik

10

-17

9

10

Mladost (GG)

10

-14

4

11

Dinamo (J)

10

-32

3

 

 NEODIGRANE UTAKMICE - RASPORED

 

 

Kolo 1  10.11.2019 13:30
 Sokol L  Voloder  3 : 3
 Kolo 3  09.11.2019  10:00
 Sloga  Mladost GG  2 : 6
Kolo 5 16.11.2019 13:30
Sokol L Sloga  - : -

 

 

 Tablica - sezona 2019/2020  JESEN 

1

Moslavac

10

+21

25

2

Lokomotiva

10

+54

22

3

Voloder

10

+19

20

4

Sokol (L)

9

+8

8

5

Mladost (GG)

10

-67

7

6

Sloga

9

-35

1

 

 

 

   

 Kolo 11  09./10.11.2019
09.11.2019 13:30 Ilova Garić - Lokomotiva   4 : 1
10.11.2019 11:00 Gornja Gračenica Mladost (GG) - Voloder   0 : 10
10.11.2019 11:00 Međurić Metalac - Šartovac   7 : 4
10.11.2019 13:00 Gornja Jelenska Jelengrad - Vatrogasac   3 : 5
10.11.2019 13:30 Osekovo Dinamo (O) - Mladost (R)  - odgođ
   Tablica - sezona 2019/2020  JESEN

1

Sokol (L)

10

+128

30

2

Voloder

10

+89

27

3

Metalac

10

+50

24

4

Šartovac

10

+48

21

5

Mladost (R)

9

-32

15

6

Dinamo (O)

9

+9

13

7

Garić

10

-18

13

8

Mladost (GG)

10

-33

7

9

Lokomotiva

10

-68

6

10

Vatrogasac

10

-70

4

11

Jelengrad

10

-103

0

   

Tablica - sezona 2019/2020  JESEN

1

Moslavina

9

+45

25

2

Mladost (GG)

9

+62

22

3

Voloder

9

+38

22

4

Mladost (R)

9

+12

13

5

Lokomotiva

9

+11

13

6

Moslavac

9

-1

12

7

Dinamo (O)(-3)

9

-2

9

8

Šartovac

9

-37

7

9

Sokol (L)

9

-38

4

10

Vatrogasac

9

-90

0

 

Tablica - sezona 2019/2020  JESEN 

1

Moslavina

9

+36

27

2

Tomislav-veterani"

9

+39

22

3

Branitelj

9

+13

21

4

Sokol (L)

9

-2

13

5

Vatrogasac

9

-1

11

6

Mladost (R)

9

-19

10

7

Dinamo (O)

9

-5

9

8

Slavonac

9

-6

8

9

Voloder

9

-16

4

10

Lokomotiva

9

-39

2