Suci

Izvršni odbor Zbora nogometnih sudaca NS Kutina 

  1. Ivan Valešić,  predsjednik
  2. Ivan Jurušić,  dopredsjednik
  3. Zoran Krnjić,  član 
  4. Zdenko Petešić, član
  5. Zlatko Vlašić, član
  6. Marijan Borojević, član
  7. Alen Kos, član

Zlatko Pavličić  tajnik

Adresar sudaca

 

Podijelite ovu vijest

PLG_ITPSOCIALBUTTONS_SUBMITPLG_ITPSOCIALBUTTONS_SUBMITPLG_ITPSOCIALBUTTONS_SUBMITPLG_ITPSOCIALBUTTONS_SUBMIT

Raspored i rezultati

   Kolo 6.  21.09.2019 16:30

Trešnjevka Sloga  1 - 0
Dinamo OO Zagreb  1 - 0
Tondach Gradići  0 - 1
Segesta Moslavina  3 - 0
Karlovac 1919 Croatia  1 - 0
Zelina Straža  2 - 2
Mladost Z Lukavec 2 - 0
Odra Sava 22.09 16:30

         

   Kolo 5.  21.09.2019  17:00

Libertas Radnik 3 - 3
TŠK 1932 Mladost R 7 - 0
Voloder Vatrogasac 22.09
Frankopan Sokol L 3 - 0
Banovac Hajduk 6 - 1
Moslavac Topusko 2 - 3
Dinamo O Metalac 0 - 0
Lekenik BSK 4 - 0

         

Kolo 4     22.09.2019   16:30

Una-Mladost Pešćenica 1 - 1
Metalac Zeleni Brijeg  4 - 0
Jasenovac Croatia  1 - 6
Strug Sloga H  4 - 2
Jelengrad Sunjski  8 - 0
Lokomotiva Slavonac  1 - 3
Sokol Češko Selo  2 - 0

      
  

 Kolo 4.  22.09.2019 16:30

Matija Gubec Dinamo KT  1 - 3
Sloga P Strijelac  8 - 2
Naftaplin Mladost GG  6 - 4
Garić Dinamo J  5 - 0
Ekonomik Moslavina DG  3 - 2
     

 

 Kolo 4.    21.09.2019 

Sloga Voloder  2 - 3
Mladost GG Moslavac  0 - 9
Lokomotiva Sokol L  3 - 1
Odgođene utakm.  
Sokol L Voloder  08.10. 16:00
Lokomotiva Sloga 08.10.  16:00
3. kolo    
Sloga Mladost GG termin?

 

Kolo 4   22.09.2019   
 

Metalac Mladost GG 7 - 2
Lokomotiva Mladost R 3 - 5
Šartovac Vatrogasac 10 - 0
Jelengrad Sokol L 0 - 27
Dinamo O Voloder 1 - 11
     
Odgođene  utakm.  
 Mladost GG  Sokol L 26.09. 16:30
 Mladost R  Jelengrad 08.10. 11:00

 

Kolo 4   21.09.2019

Dinamo O Mladost GG 0 - 11
Šartovac Vatrogasac 5 - 2
Lokomotiva Mladost R 27.09 17:00
Moslavina Moslavac 4 - 2
Sokol L Voloder 22.09 10:00
     
 Odgođene  utakmice  1. kolo
 Šartovac  Moslavina 0 - 11
    3.kolo
Moslavac Dinamo o Izjava

 

Kolo 4.  23.09.2019  17:00

Tomislav Vatrogasac  
Mladost R Sokol L  
Dinamo O Moslavina  
Voloder Branitelj  
Lokomotiva Slavonac  

 

 REZULTATE UTAKMICAPOGLEDAJTE POD NJIHOVIM  LIGAMA