Delegati

Izvršni odbor Zbora delegata NS Kutina
Željko Trdišević, predsjednik
Marijan Bertović, član
Josip Borić, član
Željko Kasik, član
Mirko Letić, član
Zdenko Petešić, član

Članovi Zbora delegata NS Kutina:

  1. Marijan Bertović
  2. Josip Borić
  3. Damir Brozović
  4. Zdenko Cvetko
  5. Marijo Čavlina
  6. Vlado Čustonja
  7. Miroslav Debeljak
  8. Drago Golec
  9. Ivan Jurušić
  10. Željko Kasik
  11. Dražen Kinderman
  12. Damir Kos
  13. Zoran Krnjić
  14. Mirko Letić
  15. Josip Ljevar
  16. Ivan Pasanec
  17. Zdenko Petešić
  18. Branko Podhraški
  19. Goran Puljarić
  20. Drago Šparavac
  21. Ginter Šparavac
  22. Željko Trdišević
  23. Goran Troha
  24. Ivan Valešić
  25. Stjepan Vinceković

Podijelite ovu vijest

PLG_ITPSOCIALBUTTONS_SUBMITPLG_ITPSOCIALBUTTONS_SUBMITPLG_ITPSOCIALBUTTONS_SUBMITPLG_ITPSOCIALBUTTONS_SUBMIT

Raspored i rezultati

 

 

Kolo 13   09./10.112019 
09.11.2019 14:00 LUKAVEC Lukavec - Trešnjevka  0 : 0
09.11.2019 14:00 Kutina HNŠK Moslavina - Croatia  4 : 0
09.11.2019 14:00 Zagreb Zagreb - NK Sava Strmec  4 : 1
09.11.2019 14:00 Odranski Obrež Dinamo OO - Zelina  5 : 2
09.11.2019 14:00 Bedekovčina Tondach - Karlovac 1919  2 : 1
09.11.2019 14:00 Sisak Segesta - Mladost Z  3 : 3
10.11.2019 14:00 Gradići Gradići - Straža  6 : 3
10.11.2019 14:00 Novska Sloga - Odra 0 : 0
 


 

Kolo 12  09./10.11.2019
09.11.2019 13:30 Majur Radnik - Hajduk  5 : 0
09.11.2019 13:30 Velika Ludina Sokol (L) - Topusko  5 : 4 
09.11.2019 13:30 Husain Vatrogasac - Metalac   0 : 2
09.11.2019 13:30 Novska Libertas - Lekenik   2 : 1
09.11.2019 13:30 Topolovac TŠK-1932 - Dinamo (O)  2 : 1 
09.11.2019 13:30 Gornja Gračenica Voloder - ŠNK "Moslavac"  4 : 6 
09.11.2019 13:30 Sisak Frankopan - Banovac   1 : 1
10.11.2019 13:30 Repušnica Mladost (R) - BSK  3 : 1

 

 

 

 Kolo 11  09./10.11.2019
09.11.2019 17:00 Sisak Zeleni Brijeg - Slavonac  2 : 2
10.11.2019 13:30 Hrastovica Sloga (H) - Una-Mladost  0 : 4
10.11.2019 13:30 Stara Subocka Croatia - Sunjski  4 : 1
10.11.2019 13:30 Pešćenica Pešćenica - Češko Selo   4 : 0
10.11.2019 13:30 Međurić Metalac - Sokol   - : -
10.11.2019 13:30 Jasenovac Jasenovac - Lokomotiva  1 : 6
10.11.2019 13:30 Bročice Strug - Jelengrad  1 : 2
 

 

 Kolo 12  16./17.11.2019

 16.11.2019 13:30 Una-Mladost - Jelengrad

 17.11.2019 13:30 Lokomotiva - Strug

 17.11.2019 13:30 Sokol - Jasenovac

 17.11.2019 13:30 Češko Selo - Metalac

 17.11.2019 13:30 Slavonac - Pešćenica

 17.11.2019 13:30 Sunjski - Zeleni Brijeg

 17.11.2019 13:30 Sloga (H) - Croatia   

 

  Tablica - sezona 2019/2020  JESEN

1

Šartovac

10

+33

27

2

Matija Gubec

10

+20

27

3

Dinamo (KT)(-1)

10

+11

20

4

Naftaplin(-1)

10

+6

17

5

Garić

10

-2

16

6

Moslavina (DG)

10

+11

13

7

Sloga (P)

10

+6

13

8

Strijelac

10

-22

11

9

Ekonomik

10

-17

9

10

Mladost (GG)

10

-14

4

11

Dinamo (J)

10

-32

3

 

 NEODIGRANE UTAKMICE - RASPORED

 

 

Kolo 1  10.11.2019 13:30
 Sokol L  Voloder  3 : 3
 Kolo 3  09.11.2019  10:00
 Sloga  Mladost GG  2 : 6
Kolo 5 16.11.2019 13:30
Sokol L Sloga  - : -

 

 

 Tablica - sezona 2019/2020  JESEN 

1

Moslavac

10

+21

25

2

Lokomotiva

10

+54

22

3

Voloder

10

+19

20

4

Sokol (L)

9

+8

8

5

Mladost (GG)

10

-67

7

6

Sloga

9

-35

1

 

 

 

   

 Kolo 11  09./10.11.2019
09.11.2019 13:30 Ilova Garić - Lokomotiva   4 : 1
10.11.2019 11:00 Gornja Gračenica Mladost (GG) - Voloder   0 : 10
10.11.2019 11:00 Međurić Metalac - Šartovac   7 : 4
10.11.2019 13:00 Gornja Jelenska Jelengrad - Vatrogasac   3 : 5
10.11.2019 13:30 Osekovo Dinamo (O) - Mladost (R)  - odgođ
   Tablica - sezona 2019/2020  JESEN

1

Sokol (L)

10

+128

30

2

Voloder

10

+89

27

3

Metalac

10

+50

24

4

Šartovac

10

+48

21

5

Mladost (R)

9

-32

15

6

Dinamo (O)

9

+9

13

7

Garić

10

-18

13

8

Mladost (GG)

10

-33

7

9

Lokomotiva

10

-68

6

10

Vatrogasac

10

-70

4

11

Jelengrad

10

-103

0

   

Tablica - sezona 2019/2020  JESEN

1

Moslavina

9

+45

25

2

Mladost (GG)

9

+62

22

3

Voloder

9

+38

22

4

Mladost (R)

9

+12

13

5

Lokomotiva

9

+11

13

6

Moslavac

9

-1

12

7

Dinamo (O)(-3)

9

-2

9

8

Šartovac

9

-37

7

9

Sokol (L)

9

-38

4

10

Vatrogasac

9

-90

0

 

Tablica - sezona 2019/2020  JESEN 

1

Moslavina

9

+36

27

2

Tomislav-veterani"

9

+39

22

3

Branitelj

9

+13

21

4

Sokol (L)

9

-2

13

5

Vatrogasac

9

-1

11

6

Mladost (R)

9

-19

10

7

Dinamo (O)

9

-5

9

8

Slavonac

9

-6

8

9

Voloder

9

-16

4

10

Lokomotiva

9

-39

2