Redovna izborna skupština NS Kutina

Obavještavamo klubove NS Kutina da će se redovna izborna skupština NS Kutina održati 08. rujna 2016. s početkom u 18,00 u restoranu "Kod Mate" (Dom umirovljenika). Ispunjene i ovjerene kandidacijske liste moraju biti dostavljene najkasnije do 07. rujna 2016. u prostorije NS Kutina na ovjeru kod tajnika Vitasa Sokola (do 11,00). Obrazac za kandidacijsku listu možete vidjeti ovdje.

Delegiranje

Delegiranje za 1. ŽNL, 2. ŽNL i 3. ŽNL možete vidjeti klikom na pojedinu ligu. Delegiranje za lige mladeži i veterana možete vidjeti ovdje.

Ljetni prijelazni rok

Izvadak iz Pravilnika HNS-a o statusu igrača i registracijama vezan uz ljetni prijelazni rok, zahtjeva za izdavanje istupnice pisanim putem (putem pošte), prvim registracijama i registracijama veterana možete vidjeti ovdje.

Plenumi klubova

Obavještavamo klubove da će se plenumi održati po slijedećem rasporedu :

  • 2. ŽNL - 08. srpnja 2016. (petak) u 18,00 (restoran "Kod Mate")
  • 3. ŽNL, lige mladeži, Liga veterana - 11. srpnja 2016. u 18,00 (Pučki dom u Radićevoj ulici).

HNS - natječaj za voditelja C

HNS je raspisao natječaj za upis na nastavni program osposobljavanja za voditelja/icu nogometa C kategorije. Natječaj možete vidjeti ovdje. Principe organizacije tečaja C možete vidjeti ovdje.

Delegiranje

Delegiranje za 2. ŽNL i 3. ŽNL možete vidjeti klikom na pojedinu ligu. Delegiranje za zaostale utakmice liga mladeži možete vidjeti ovdje.

Finale Kupa NSSMŽ

Finale Kupa NSSMŽ između NK "Libertas" i NK "Lekenik" održat će se 08. lipnja 2016. s početkom u 18,00 u Kutini na stadionu NK "Moslavina".

Stranica 1 od 16

Raspored i rezultati

         Kolo: 30. (04.06.2016) 18,00

Mladost Z Ogulin  7 - 0  
Savski Marof Moslavina 3 - 0
Radoboj ZET  1 - 1
Dinamo OO Ponikve  1 - 1
Gradići Polet  3 - 1
Udarnik Libertas  2 - 3
Zelina Karlovac1919 3 - 0
Kustošija Mladost P 6 - 0

          

          Kolo 30. (04.06.2016) 18:00

Metalac Zrinski    2 - 1
Moslavac Banovac 3 - 0
BSK Sokol R  6 - 2
Radnik TŠK 1932  1 - 5
Slavonac Sokol  1 - 0
Frankopan Voloder  1 - 0
Sloga Topusko  3 - 2

          

           Kolo 26. (11.06.2016) 18:00

PPG Rujevac Peščenica  5- 2
Lokomotiva Sloga 3 - 0 
Metalac Croatia 2 - 0
Dinamo O ZeleniBrijeg 2 - 1
Mladost R Šartovac  0 - 7
Stari Grad Podovi 0 - 3

         

          Kolo 1 (27/28.08.2016)

Naftaplin
Dinamo KT
 2 - 1  
Mladost R
Jelengrad  4 - 4
MatijaGubec
Ekonomik  5 - 2
Moslavina DG
Selište  5 - 2
Mladost GG
Garić  4 - 0
Dinamo J
Sloga P
 3 - 1

        

   1. kolo  (27.08.2016)

Vatrogasac Lokomotiva   6 - 1
Mladost R Moslavac 0 - 2
Matija Gubec Voloder 1 - 8
Šartovac Sokol 0 - 4
Mladost GG Jelengrad  4 - 2

        

 1. KOLO  (27/28.08.2016)

Vatrogasac Sokol   1 - 10
Mladost R Dinamo O 31.08
Moslavina KT Lokomotiva  9 - 0
Šartovac Garić 3 - 1
Mladost GG Voloder  1 - 10
Jelengrad Metalac 2 - 7

       

Mladost R Dinamo O    7 - 0
Metalac Lokomotiva 1 - 4
Šartovac Moslavina KT 01.09
Mladost GG Voloder 0 - 12
Moslavac Sokol L odg.

        

       

       
     
     
     
     

      

{slider=RASPORED}

Kolo

1

     

Rez

27.08.16

17:30

Vatrogasac

-

Lokomotiva

 

27.08.16

17:30

Mladost(R)

-

Moslavac

 

27.08.16

15:00

MatijaGubec

-

Voloder

 

27.08.16

17:30

Šartovac

-

Sokol(L)

 

27.08.16

17:30

Mladost(GG)

-

Jelengrad

 

Kolo

2

       

03.09.16

17:00

Lokomotiva

-

Jelengrad

 

04.09.16

17:00

Sokol(L)

-

Mladost(GG)

 

03.09.16

17:00

Voloder

-

Šartovac

 

03.09.16

17:00

Moslavac

-

MatijaGubec

 

04.09.16

17:00

Vatrogasac

-

Mladost(R)

 

Kolo

3

       

10.09.16

17:00

Mladost(R)

-

Lokomotiva

 

10.09.16

14:30

MatijaGubec

-

Vatrogasac

 

10.09.16

17:00

Šartovac

-

Moslavac

 

10.09.16

17:00

Mladost(GG)

-

Voloder

 

10.09.16

17:00

Jelengrad

-

Sokol(L)

 

Kolo

4

       

17.09.16

16:30

Lokomotiva

-

Sokol(L)

 

17.09.16

16:30

Voloder

-

Jelengrad

 

17.09.16

16:30

Moslavac

-

Mladost(GG)

 

18.09.16

16:30

Vatrogasac

-

Šartovac

 

17.09.16

16:30

Mladost(R)

-

MatijaGubec

 

Kolo

5

       

24.09.16

14:00

MatijaGubec

-

Lokomotiva

 

24.09.16

16:30

Šartovac

-

Mladost(R)

 

24.09.16

16:30

Mladost(GG)

-

Vatrogasac

 

24.09.16

16:30

Jelengrad

-

Moslavac

 

25.09.16

16:30

Sokol(L)

-

Voloder

 

Kolo

6

       

01.10.16

16:00

Lokomotiva

-

Voloder

 

01.10.16

16:00

Moslavac

-

Sokol(L)

 

02.10.16