Delegiranje 1., 2. i 3. ŽNL

Delegiranje za 1. ŽNL, 2. ŽNL i 3. ŽNL (uključujući Ligu veterana) možete vidjeti klikom na pojedinu ligu.

Delegiranje 1., 2. i 3. ŽNL

Delegiranje 1. ŽNL , 2. ŽNL i 3. ŽNL (uključujući i Ligu veterana) možete vidjeti klikom na pojedinu ligu.

Delegiranje 1., 2. i 3. ŽNL

Delegiranje za 1.ŽNL, 2.ŽNL i 3.ŽNL (uključujući i Ligu veterana) možete vidjeti klikom na pojedinu ligu.

Sretan Uskrs

Sretan Uskrs

 

Delegiranje 1. i 3. ŽNL

Delegiranje za 1. ŽNL i 3.ŽNL (uključivši Ligu veterana) možete vidjeti klikom na pojedinu ligu.

Obavijest o terminu utakmica Lige juniora

Utakmice 13. kola Lige juniora koje se igraju 28.03.2015. igrat će se u 15,00  (u Glasniku br. 5 je objavljeno da je početak utakmica u 16,30). Utakmica Jelengrad - Dinamo (O) igrat će se isti dan ali u 13,00.

Delegiranje 1., 2. i 3. ŽNL

Delegiranje sudaca i delegata za 1.ŽNL, 2.ŽNL i 3.ŽNL (uključujući Ligu veterana)  možete vidjeti klikom na pojedinu ligu.

Stranica 1 od 13

Raspored i rezultati

                Kolo: 24 (25.04.15)

Libertas Kustošija  2 - 1
Udarnik Vinogradar  1 - 2
Ogulin Moslavina  4 - 1
Lekenik Savski Marof  5 - 0
Ponikve Klas 3 - 0
Gradići Karlovac 1919  1 - 2
Radoboj Mladost Z  1 - 0
Dinamo O.O Banovac 5 - 1

        

                          Kolo 20. (25.04.15)

Frankopan Metalac 0 - 3
Sokol Radnik 3 - 0
Podovi Topusko 0 - 3
Moslavac TŠK 1932 1 - 2
Sloga M. Mladost P 2 : 0
Zrinski Mladost GG 1 - 3
Slavonac BSK  2 - 3

      

                         Kolo 15. (25/26.04.)

Lokomotiva Jasenovac   0 - 1
Metalac Srug 2 - 1
Stari Grad Sokol R. 0 - 0
Pešćenica Dinamo O 2 - 1
Voloder Mladost R  2 - 0
Metalac Slobodan  

       

            Kolo 19. (26.04.15 )

Dinamo J Ekonomik   0 - 2 
Šartovac Selište 10 - 1
Vatrogasac Matija Gubec 3 - 1
Moslavina DG Dinamo KT 1 - 1
Sloga P Brinjani 2 - 1
Naftaplin Garić 8 - 1

      

                         Kolo 17. (25/26.04.15)

Mladost R Šartovac 4 - 4
Sokol L Voloder  6 - 1
Vatrogasac Moslavac  1 - 2
Lokomotiva Mladost GG  nije.od.
Naftaplin Jelengrad 0 - 4
Dinamo O slobodan  

       

                       Kolo 17. (26.04.15)

Metalac Matija Gubec   0 - 19 
Srijelac Dinamo O  4 - 8
Vatrogasac Voloder  4 - 3
Lokomotiva Mladost GG  9 - 1
Garić Jelengrad  1 - 2

      

                         Kolo 14. (26.04)

Moslavina Mladost GG 25 - 0 
Moslavac Lokomotiva  1 - 4
Mladost R Dinamo O  0 - 2
Sokol L Voloder  1 - 9

      

                       Kolo 16. (27.04.15.)

Branitelj Mladost R     
Dinamo O Slavonac  
Sokol Lokomotiva  
Mladost O Vatrogasac  
Voloder M.Trnina  
Moslavina Stari Grad