Obavijest o formalizaciji licenci

Obavijest o formalizaciji trenerskih licenci od strane Nogometne akademije HNS-a za kandidate koji nisu do sada izvršili formalizaciju možete vidjeti ovdje.

Delegiranje

Delegiranje:

Delegiranje

Delegiranje za 1. ŽNL, 2. ŽNL i 3. ŽNL možete vidjeti klikom na pojedinu ligu. Delegiranje za lige mladeži i ligu veterana možete vidjeti ovdje.

Obavijest trenerima-seminar

Nogometna akademija HNS-a organizira seminar za osvježavanje licenci UEFA A  i UEFA PRO. Obavjest o seminaru možete vidjeti ovdje.

Natječaj - treneri

Nogometna akademija HNS-a je raspisala natječaj za nove polaznike. Natječaje možete vidjeti klikom na pojedinu kategoriju:

  1. UEFA A
  2. UEFA B
  3. Voditelj C
  4. Vratari

Stranica 1 od 14

Raspored i rezultati

              Kolo 30. 04.06.2017  18:00

Moslavina Sava Strmec  3 - 4 
Savski Marof Zagreb II 2 - 0
Polet Radoboj  2 - 0
Karlovac 1919 Libertas  6 - 0
Mladost Z Gradići  2 - 3
Gaj Mače Dinamo OO  4 - 2
Zelina Špansko  3 - 0
Udarnik Ponikve  0 -0

          

   Kolo 29.  04.06.2017  18:00 sati

Mladost Metalac 2 - 0 
Zrinski Sloga  1 - 2
TŠK 1932 Moslavac  1 - 1
Sokol L Šartovac  3 - 0
Voloder Frankopan  3 - 3
BSK Topusko  1 - 1
Banovac Radnik  5 - 1
Sokol Lekenik  6 - 2

       

  Kolo 26.  04.06.2017 18:00

Jasenovac Slavonac 1 - 4 
Pešćenica Craotia  3 - 1
Stari Grad Zeleni Brijeg  4 - 0
Sloga Una MLadost  1 - 3
Sunjski Dinamo O  1 - 5
Podovi Lokomotiva  n. i.
Vatrogasac Metalac 2 - 1

        
 

   Kolo 25.  04.06.2017  18:00004

Jelengrad Dinamo KT 6 - 0 
Ekonomik Naftaplin  0 - 5
Selište
Mladost R
 1 - 12
Garić Matija Gubec  3 - 2
Sloga P Mladost GG
 3 - 4
Dinamo J Strijelac
 1 - 3

    

 

Kolo 18.      27.05.2017  18:00 sati

Lokomotiva  Mladost GG 7 -  6
Šartovac Jelengrad 3 - 3
Vatrogasac
 Moslavac  15 - 3
Mladost R Voloder 5 - 4
Kolo 13    
Sokol  L Lokomotiva 13 - 1
Kolo 16   04.06.17
Moslavac Voloder 3 - 2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    

   

     Liga   pionira
    LIGA A 
     Kolo 10.        03./04.06.2017 
Metalac
Voloder
 5 - 4
Sokol Šartovac 9 - 1
Moslavina Mladost GG  2 - 1
Kolo 9.    
Šartovac Moslavina 2 - 6

   

         
    
 
LIGA B
     Kolo 10.        03./04.06.2017
Mladost R Garić 3 - 5
Lokomotiva Jelengrad  8 - 0
Vatrogasac Dinamo O 13 - 1
kolo 8  11.06.2017  
Mladost R Lokomotiva 13:00

     

Kolo 20    
Vatrogasac Moslavina 0 - 27
Kolo 21  27./28.05  
Mladost R  Moslavina  0 - 3
Voloder Metalac 11 - 3
Sokol L Šartovac 5 - 1
 Moslavac  Mladost GG 3 - 2
 Lokomotiva  Vatrogasac  7 - 2

       Kolo 22  03./04.06.2017

 Mladost GG  Sokol L 0 - 3
Šartovac Voloder 2 - 6
Metalac  Moslavina KT 2 - 9
Mladost R  Lokomotiva

 02.06.18:00

Vatrogasac Dinamo O 09:00
Kolo 20
05.06.2017  
 Metalac  Sokol L  

       

Kolo 22.    05.06.2017  18:00  sati

Stari Grad Moslavina  5 - 11 
Voloder Soko L 2 - 2
Mladost R Milka Trnina  3 - 3
Dinamo O Lokomotiva  5 - 1
 Vatrogasac Branitelj  4 - 1 prekid